Blog

NEMOKAMAS TEPALŲ KEITIMAS ! AKCIJA !!!

Tam reikia pas mus įsigyti vieną iš nurodytų alyvų:     

 downloaddownload (1)download (2)download (1)

Ką reikėtų žinoti apie tepalų keitimą?            

Norint pailginti automobilio, ypač jo variklio, eksploatacijos laiką, vienas iš paprasčiausių, efektyvių ir nebrangių būdų – reguliariai keisti alyvą ir jos filtrus. Šitaip sumažinama trintis, nusidėvėjimas, sutepamos stūmoklių, žiedų ir cilindro sienelės, lengviau atvėsta kai kurios variklio dalys.

Kaip pasirinkti alyva?

Renkantis alyvą svarbiausia atsižvelgti ne į jos gamintoją, bet į API grupę ir SAE klampos indeksą, prieš tai žvilgtelėjus į automobilio eksploatacijos instrukciją. Svarbiausias eksploatacines alyvos savybes ir tinkamumą konkrečiam variklio tipui apibrėžia kokybės klasė pagal API eksploatacijos grupes ir klampos indeksas pagal SAE klasifikaciją. Šie du indeksai yra pagrindiniai žymenys.

Taupydami nesutaupysite

Variklio tepalai yra keičiami reguliariai, priklausomai nuo to, kokiomis klimato sąlygomis yra eksploatuojamas automobilis, kokios markės, klasės ir kokybės yra pilami variklio tepalai. Dažniausiai tai būtina daryti kas 10 tūkst. kilometrų arba, jeigu važinėjate nedaug, – bent kartą per metus. Sintetinę alyvą keisti reikia kas 15–30 tūkst. kilometrų. Klaidinga manyti, jog brangesnę alyvą galima keisti gerokai rečiau, jei ji nėra ilgesnio veikimo. Netikslinga pirkti ir pigią, bet neaiškios kilmės į nekokybiškus indus išpilstytą alyvą, motyvuojant dažnesniu jos keitimu. Alyvą būtina keisti nustatytu laiku, kaip ir būtina nuolat ją papildyti nauja. Su išleidžiama alyva iš variklio tepimo sistemos pasišalina įvairūs teršalai, suodžiai, rūgštys, kitos kenksmingos medžiagos. Tai svarbu, nes per didelė jų koncentracija daro labai didelę įtaką alyvos ilgaamžiškumui ir tepimo kokybei, sukelia negrįžtamus procesus variklio komponentų paviršiuje.